Bostancı Kurye

Bostancı KuryeBostancı, İstanbul'da, Kadıköy ilçesine bağlı olan bir mahallesidir. Sahilden 2,5 kilometre yukarıya doğru uzanır.  Batıda ise Suadiye ile, doğuda ise Maltepe ilçesine bağlı olan Altıtepe ile komşudur.

   Osmanlı İmparatorluğu döneminde İstanbul'un doğu sınırıdır ve sınırda görevli bostancıbaşılar Bostancıbaşı Köprüsünde şehre gelenleri kontrol edip gerektiğinde vergi almaktaydılar.

Bostancı ilçesi ulaşımda İstanbul'un en merkezi noktalarından bir tanesidir. Deniz otobüsü ve vapur seferleriile her ekspresin durduğu Bostancı Tren İstasyonu ve Kadıköy-Kartal Metrosunun Bostancı İstasyonu bu merkezde bulunmaktadır. 1930'lardan itibaren Bostancı mahallesini İETT'nin "4" adlı ring hattı Kadıköy'e bağlar.Taksim ve Kadıköy dolmuşlarınında hareket noktasıdır. Aynı şekilde Mecidiyeköy/Taksim veÜmraniye otobüsleri de buradan kalkmaktadır.

  KuryePERA Kurye ayrıca yukarıda belirtilmeyen bir çok nedenlerden ötürü, Bostancı Kurye adı altında kaliteli acil kurye hizmetlerini Bostancıda yerleşik olan bireysel ve kurumsal müşterilerine sunmaya başlamıştır. Uzun yılların bu motorlu kurye sektöründe geçmesi nedeni ile işinde  uzmanlaşan motokurye ve şirket içi çalışanları ile Bostancı'da da hizmette olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 Bostancı kuryeye ulaşmak için yine 0212 617 7060 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Bize ulaşmanızla birlikte merkez ofisimizden Bostancı kuryenin ekranına siparişiniz düşer. Şubemiz olan Bostancı kuryedeki  işinde uzmanlaşmış olan profosyonel motorlu kuryelerimizden talebinizin durumuna en uygun olan kurye, gönderinizi acil kurye ya da normal kurye gideceği adrese teslim eder. Bostancı kurye ...

kuryePERA Bostancı'da aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Bostancı Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Arabalı Kurye Hizmeti
Bostancı Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Express Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Yaya Kurye Hizmeti
Bostancı Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Acil İlaç Hizmeti
Bostancı Ucuz Kurye Hizmeti