Gültepe Kurye

Gültepe KuryeKuryePERA kurye firması  olarak bizler bireysel ve kurumsal müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için Gültepe merkezinden küçük bir ofis ayarlayarak Gültepe Kurye şubemizide faaliyete geçirmiş olmaktan büyük bir memnuniyet duymaktayız. Bildiğiniz gibi Gültepe'nin semt olmasından dolayıdır ki, kesin sınırları çizilemiyor ancak, Ortabayır,Telsizler,Gültepe,Harmantepe ve Yahya Kemalmahallelerinin bulunduğu alana yayıldığı ve semtin ana aksını oluşturan Talatpaşa Caddesi üzerinde yer aldığı söylenebilir.
Kuryepera Kurye şirketi Gültepe semtindeki müşterilerinin 0 212 617 7060 numaralı telefondan aramaları ile birlikte, merkez ofistenGültepe Kurye şubemizde hazır bulunan Motorlu Kurye arkadaşlarımızdan talebinizin türüne en uygun pozisyondaki, vakit kaybatmeden adresinize yönlendirilir. Unutmayınız ki;
Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz kuryePERA  Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kuryehizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. 
kuryePERA Kurye Gültepe'de aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

kuryePERA Kurye Gültepe Motorlu Kurye Hizmeti
kuryePERA Kurye Gültepe Arabalı Kurye Hizmeti
kuryePERA Kurye Gültepe Acil Motorlu Kurye Hizmeti
kuryePERA Kurye Gültepe Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
kuryePERA Kurye Gültepe Express Motorlu Kurye Hizmeti
kuryePERA Kurye Gültepe Yaya Kurye Hizmeti
kuryePERA Kurye Gültepe Gece Motorlu Kurye Hizmeti
kuryePERA Kurye Gültepe Acil İlaç Hizmeti
kuryePERA Kurye Gültepe Ucuz Kurye Hizmeti