İkitelli Kurye

İkitelli Kuryeİkitelli kurye , Mecidiyeköy merkezli olan KuryePERA kurye firması İkitelli ve yakın çevresinde bulunan bireysel ve kurumsal müşterilerine vermiş olduğu Motorlu Kurye hizmetini daha uygun şartlarda sunabilmek için bölgede saha elemanlarının yani moto kurye çalışanlarının hazır bulunabileceği bir ofis açmıştır. Bu sayede malum İstanbul trafiğinde rakiplerine oranla bir avataj elde etmiştir. Firmanız KuryePERA Kurye sizlere vermiş olduğu hizmetin kalitesini artırıcı çözümler sunmaya devam edecektir. İkitelli Motorlu Kurye'ye 0212 617 7060 numaralı telefonumuzdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz kuryePERA motorlu kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza İkitelli kurye şubesi ile yanıt vermektedir.
İkitelli Kurye – 0212 617 7060 İkitelli kurye, İkitelli moto kurye, İkitelli motorlu kurye, İkitelli kurye, İkitelli gece kurye, İkitelli express kurye ikitelli acil kurye, ikitelli vip kurye, ikitelli aktör kurye, ikitelli kiralık kurye, ikitelli exper kurye ile en iyi hizmeti vermekteyiz. http://www.kuryepera.com/ikitelli_kurye.html - 0212 617 7060

Hızlı Kurye Sistemi İçin ikitelli'de Motorize Ekipler Kurulmuştur

 
ikitelli Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. İkitelli kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.  
 
Kurye firması İKİTELLİ'de , sıfır sorun ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyükşehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. Bu yöntemle değerli evrak dahil olmak üzere birçok emtia sevk edilmektedir. Kurye personeli, gerekli teknolojik donanımına sahiptir. Bunun nedeni, gönderinin zamanında alınmasını sağlamaktır. Bir evrak olduğu zaman kurye merkezi en yakın ekibi harekete geçirir. Bu sayede personel adrese mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve evrakı alarak gideceği adrese teslim eder. 
 


  İkitelli, Güzel  İstanbul'umuzun batısında ki,  Küçükçekmece sınırları içeresinde yer alan semt. 1980'lerin başında EminönüKaraköy gibi semtlerde bulunan imalatcı ve sanayi sektörlerini şehir dışına taşımak için art arda başlayan İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan imalatcı siteleri ve İstoç ile 20 sene içinde çok büyük bir değişme göstermiştir
kuryePERA kurye ikitelli'de aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
ikitelli Motorlu Kurye Hizmeti
ikitelli Arabalı Kurye Hizmeti
ikitelli Acil Motorlu Kurye Hizmeti
ikitelli Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
ikitelli Express Motorlu Kurye Hizmeti
ikitelli Yaya Kurye Hizmeti
ikitelli Gece Motorlu Kurye Hizmeti
ikitelli Acil İlaç Hizmeti
ikitelli Ucuz Kurye Hizmeti